چین برج اسکرابر دریایی سازنده

فراگیر مانند دریا ، برای جهانی مفید است

اخبار

July 16, 2020

محاکمه موفق دریا پروژه R032

در تاریخ 4 ژوئیه ، پروژه R032 ، هشتمین پروژه مقاوم سازی اسکرابر Puyi برای یک صاحب کانتینر مشهور از جنوب شرقی آسیا فراهم شد و آزمایش دریا را با موفقیت پشت سر گذاشت.این شناور یک کانتینر 2378TEU است که توسط NK طبقه بندی شده و با دستگاه اسکرابر نوع U تجهیز شده است.

 

اگرچه به دلیل رکود اقتصادی جهانی ناشی از شیوع COVID-19 تردیدهای زیادی در مورد احتمال اسکرابر وجود داشته است ، شرکت تایوان Evergreen Marine هنوز ابراز اطمینان زیادی برای اسکرابرها می کند:

موارد زیر گزیده ای از eworldship.com است:

گسترش محدود قیمت بین HSFO و VLSFO ناشی از سقوط شدید قیمت نفت به طور قابل توجهی بر مقرون به صرفه بودن EGCS تأثیر گذاشته است.با این حال ، شرکت تایوان Evergreen Marine همچنان در مورد دستگاه های اسکرابر خوشبین است و پیش بینی می کند با بازگشت اسپرد قیمت به سطح معقول ، بازگشت سرمایه سرمایه گذاران به تدریج رشد کند.

اخیراً توسط ژانگ ژنگیونگ ، رئیس Evergreen Marine Corp. ، اشاره شده است که با توجه به بحران COVID-19 ، قیمت نفت برنت از 53.88 دلار در هر بشکه در 20 فوریه به 40.80 دلار در هر بشکه در 8 ژوئن کاهش یافت ، با کاهش نرخ 24٪در حالی که در همان زمان ، قیمت VLSFO با کاهش 38 درصدی از 495 دلار در هر تن به 305 دلار در هر تن کاهش یافت.در نتیجه ، هزینه سوخت شرکت های حمل و نقل در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافت و تأثیر منفی اپیدمی را در بازار حمل و نقل کاهش داد.

در حال حاضر ، تقریباً 40٪ از ناوگان Evergreen با دستگاه های شستشو نصب شده اند.انتظار می رفت محصولات قبل از شیوع اپیدمی با گسترش قیمت 200-300 دلار آمریکا بین HSFO و VLSFO از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشند.با این حال ، میزان بازگشت سرمایه اسکرابرها در سطح فعلی قیمت بسیار کاهش می یابد.

با این وجود ، ژانگ تأکید کرد که پس از بحران ، تجارت بین المللی رو به افزایش خواهد بود ، و گسترش قیمت بین HSFO و VLSFO به تدریج به یک سطح معقول باز خواهد گشت و در نتیجه منافع اقتصادی دستگاه های اسکرابر به حد انتظار می رسد.

در حال حاضر ، به دلیل عدم اطمینان از بیماری همه گیر ، Evergreen متقاضی وام دو ساله 8 میلیارد NTD (حدود 1.921 میلیارد RM) از م institutionsسسات مالی شده است ، تا سرمایه عملیاتی غنی سازی و استقرار فعال کرده و در نتیجه اعتماد مشتری را حفظ کند.

با اجرای سیاست "شش ثبات" و "شش اوراق بهادار" ، اقتصاد چین به تدریج بهبود می یابد و بهبود می یابد ، که همچنین باعث بهبود صنعت حمل و نقل جهانی می شود.ما قاطعانه اعتقاد داریم که اسکرابرها ، به عنوان دستگاه های مهم تمیز کردن گازهای خروجی دریایی ، فرصت های جدید را نیز به وجود می آورند.

 

آخرین اخبار شرکت محاکمه موفق دریا پروژه R032  0

 

 

اطلاعات تماس